Системи поливу для саду

Будь-хто, хто має сад або вирощує рослини, знає, наскільки примхливою буває погода в наших широтах. Все частіше тривалі періоди посухи у теплі місяці змушують власників зелених насаджень вживати додаткових заходів, щоб забезпечити рослинам відповідні умови для життя. На щастя, тепер ми маємо доступ до багатьох сучасних способів полегшити це завдання.
Системи для поливу саду
Навіть найкращий сад не зможе повністю розкрити свій потенціал, якщо ми не забезпечимо рослини необхідною кількістю води. Це можна зробити двома способами за допомогою садового шланга або системи зрошення, яка після установки практично не вимагає обслуговування. Достатньо включити в проект відповідного спеціаліста, і можна насолоджуватися поливом саду. Є кілька варіантів зрошувальних установок, призначених для різних зелених зон. Основні види:
Стаціонарні зрошувачі, висувні та не занурювальні зі статичними головками, які зрошують зазначену територію за допомогою виготовленої водяної сорочки; вони стають набагато апатичнішими, тому що після поливу ховаються під землею і не заважають використанню газону.
Рухливі, тобто ротаційні дощовики, оснащені головкою, яка зрошує позначену площу, обертаючись навколо своєї осі, оснащена одним із двох механізмів, молотком або турбіною, ідеально підходить для поливу великих газонів із нерівними поверхнями через великий діапазон.
Крапельні лінії складаються із системи труб з отворами, через які вода подається прямо на установку. Вони проходять переважно над землею, але використовуються підземні системи. Це економічний метод поливу, оскільки він зводить до мінімуму випаровування та подає воду безпосередньо в кореневу зону рослини.
Мікрокрапельні зрошувачі використовуються для поливу окремих ділянок саду, тому вони ідеально підходять для квітників, поливу дерев і чагарників, а також грядок з овочами. Вони складаються з насадки та розпилювальної вставки, закріпленої на штифті завдовжки 30 см, убитому в землю; вода подається через шланг.
Спринклери: системи, призначені насамперед для поливу сільськогосподарських угідь, садів та виноградників; обприскують рослини, імітуючи штучний дощ.
Незалежно від типу іригаційної системи, при плануванні її застосування варто звернутися до відповідної компанії, що займається цим типом установок.
Переваги встановлення системи поливу
Встановлення правильної системи зрошення у вашому саду чи саду, це найбільш ефективний спосіб підтримувати вологість ґрунту на оптимальному рівні, дозволяючи вашим рослинам процвітати та давати врожай. Ключовим аспектом на користь установки поливу є незалежність від опадів. Оскільки вода є важливим компонентом життєвого процесу більшості організмів на Землі, надзвичайно важливо забезпечити належне зволоження ваших сільськогосподарських культур або садових рослин, навіть якщо в небі немає жодної дощової хмари. І тут системи поливу незамінні.
Ще одна перевага зрошувачів у тому, що вони заощаджують час та дорогоцінну воду. У наш час дуже важливо дбати про раціональне використання водних ресурсів, тому встановлення зрошувачів, розумне рішення. Сучасні системи поливу зелених насаджень оснащені датчиками та детекторами, завдяки яким вони можуть оцінювати рівень зволоження ґрунту та регулювати кількість води, необхідну рослинам для життя. Завдяки цьому можна скоротити витрати води до 50% подібного ефекту з садовим шлангом досягти складно.
Крім того, встановлення дощів у саду дозволяє заощадити час на ручному поливі квітів та кущів, тому ви можете зосередитись на інших, більш важливих завданнях. Більше не потрібно боротися з садовим шлангом, і набір форсунок, труб та зрошувачів разом із автоматичним датчиком зроблять нас у наших садових обов’язках.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Смотрите также:
Подбор оборудования

FogDeck система тумана для бассейнов

Подбор оборудования

Распылители с выдвижной частью серия 1800

Системы полива

Принцип роботи стандартної системи автоматичного поливу також доситьпростий. Отже, система встановлена ​​та налаштована, але поки що не запущена. Відправною точкоюслужить накопичувальна ємність із водою. З цієї ємності насос (або насосна станція)подає воду в систему, і вода при цьому спочатку рухається так званоюмагістральної труби. Магістральна труба служить для розподілу води за окремимидільницям (частинам, сегментам, секторам або зонам) поливу.Слід запам’ятати раз і все життя: системаавтоматичного поливу не передбачає зрошення всієї ділянки одноразово(за винятком, мабуть, зовсім невеликих за площею ділянок), аналаштовується так, щоб розподіляти воду послідовно за окремимизонам поливу. Іншими словами, спочатку протягом, наприклад, 15-ти хвилинполивається одна зона, а протягом наступних 15-ти хвилин поливається сусідня зона ітак далі в залежності від заданих налаштувань, які, природно, варіюються вдосить широких межах. Можна, звичайно, запустити одноразове зрошенняпрактично будь-якої площі (за винятком, мабуть, дуже великих поплощі ділянок), але для цього необхідно буде задіяти потужний насос,трубопровід більшого діаметра, електромагнітні клапани більшої пропускноїздібності тощо, а навіщо, питається?Тому вода постійно перебуває в магістральній трубі, але затримується велектромагнітних клапанах, які подібно до звичайних кранів пропускають воду даліу разі їхнього відкриття.Ось так. Вода в системі є, вода в магістральній трубі, але полив ще незапущений. Насос закачав воду в наявний об’єм відкритої для цієї мети магістральноїтруби, а потім його робота була зупинена блоком контролю потоку, якийзафіксував відсутність потоку. Зворотний клапан тримає воду в системі, насос непрацює, все тихо та спокійно, система готова до експлуатації.І в такому стані вона перебуватиме доти, доки не спрацює пультуправління. Коли ж він спрацював і відкрив, припустимо, перший електромагнітнийклапан о 08:00 на 15 хвилин, вода поширюється далі трубопроводомбезпосередньо до сопел, а блок контролю потоку (тепер навпаки) реєструєнаявність потоку. Насос запускається і нагнітає воду в систему доти, доки не закриєтьсяостанній із електромагнітних клапанів. І так щоразу… На жаль, значеннятиск, що реєструється манометром блоку контролю потоку, лише інформує нас про йоговеличині, але не більше… Якщо є необхідність налаштувати насос безпосередньо


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.