Промислове зрошення

Серед найцінніших природних ресурсів планети, що використовуються у землеробстві, воді відводяться пріоритетні позиції. Використовувані у світовій практиці промислові системи поливу дозволяють економічно та ефективно витрачати воду. У цьому потреби господарюючих організацій у волозі повністю задовольняються.
Промислове зрошення у сільськогосподарській галузі
Збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва потребує збільшення витрат води. Як же перетворити полив у сільському господарстві на процес з високим ефектом економії при значному збільшенні виробництва. Фахівці радять широко впроваджувати нові технології зрошення.
Чудові результати дозволяють отримувати технологічні розробки з упором на краплинне та сплінкерне зрошення. Демократична вартість системи автоматичного поливу дозволяє користувачам підібрати потрібний варіант з лінійки ринкових пропозицій. Гарним попитом користуються десятки видів ізраїльського обладнання.
Види промислових систем зрошення
Для ефективного зрошення виробники систем поливу постачають замовникам обладнання із високими експлуатаційними характеристиками. Висока якість та надійність, довговічність та прийнятні ціни характерні для сплінкерних систем зрошення. Поряд із використанням у сільському господарстві, таким обладнанням зручно провести автополив газону чи клумби.
Імітувати природне явище у вигляді дощу дозволяють:
Клінкерні системи.
Краплинні комплекси зрошення.
Системи швидкороз’ємних з’єднань (БРС Irrifrance).
Барабанні дощувальні машини.
Якісні поливальні системи для полів відрізняються відносною простотою та адекватними цінами. Недорого обладнання та комплексний підхід до проблем зрошення полів дозволяють споживачам досягати максимальних результатів у виробництві с/г продукції. При показових результатах більшість господарників витрати водних ресурсів залишаються майже постійному рівні.
Переваги сплінкерних систем
Система зрошення Серед перерахованих моделей, зрошення з використанням сплінкерів найпоширеніше. Це пояснюється зручністю та простотою використання. Система завдяки здібностям підвищувати вологість земляного шару одночасно знижує температуру ґрунту. Особливо у спекотні сезони. Замовника не лякає часом висока вартість системи поливу полів через економічну вигоду за підвищених норм поливу (особливо для малих площ).
За допомогою нових промислових розробок проводиться ефективне спринклерне зрошення картоплі, капусти, моркви та інших зелених культур. Такі комплексні об’єднання будуть надійно працювати в районах з тривалими сухими періодами при розумному підвищенні норм поливу.
Спринклерне зрошення характеризується перевагами:
Створення оптимальних умов вологості в повітряному просторі та шарі ґрунту. Створюється сприятливий мікроклімат, що плідно впливає на ріст та нормальний розвиток зелених культур. Високий урожай, причому відмінної якості з такими системами гарантований;
Зручності внесення розчинних у воді добрив;
Однорідного розбризкування водяного шлейфу крапель малого розміру (93%) при низьких показниках осадження;
Ефективним зниженням (на 60–70%) витрати води порівняно з іншими конструкціями;
Економії енергетичних витрат;
Простоти та швидкості виконання монтажу за необхідності переміщення на інші ділянки;
Довгострокова експлуатація — 10–15 років.
Картопля та дощування
Серед різноманіття способів поливу дощування вважається єдиним методом, що принципово не відрізняється від випадання природних опадів. Виконуючи промислове зрошення картоплі сільському господарстві в такий спосіб, організації не руйнують структуру грунту. При різних поливних територіях та різноманітності сортів картоплі система дощування дозволяє регулювати інтенсивність, а також тимчасову тривалість операції.
Промислове поливання картоплі дощуванням вважається найбільш ефективним способом постачання рослин вологою. Невибаглива до умов вирощування культура потребує змиву пилу та дрібних шкідників. Картоплі краще набирати силу в бульбах при хорошому зволоженні ґрунту та навколишнього повітряного простору. Зниження навколишньої температури не так сушить листя.
Виробники систем поливу
Далекоглядні виробники поливальних систем для поливу полів картоплі враховують фактор змінної посухостійкості культури. Конструкції пристроїв та численні модифікації розраховуються на використання у періоди активної вегетації (2-а половина). Потрібно посилювати увагу до поливу під час фази цвітіння.
При скороченні кількості опадів та настанні ґрунтової посухи у південних регіонах виникає потреба у зниженні температури повітря. Якісні системи поливу знижують в’янення бадилля завдяки здатності подавати на кущ до 5 літрів води. Грамотне використання установок із проведенням поетапного зрошення покращує вбирання вологи на глибину 200–300 мм.
Промислові системи зарекомендували себе на ділянках зрошуваних полів. Продуктивні дощувальні установки допомагають зволожувати ґрунт. Вони зберігають вологу у шарі ґрунту. Прогресивні картоплярі зі знанням справи користуються вологозберігаючими агротехнічними установками. Сучасні виробники полегшують боротьбу за збереження вологи у посушливих регіонах та допомагають збільшити врожай на 25–30%.
Вибрати та купити обладнання промислового зрошення
Промислове дощування Щоб грамотно вибрати техніку поливу, потрібно уважне ознайомлення з різноманіттям моделей. Конструктивні особливості пристроїв та фактори сільськогосподарського виробництва впливають на вибір. Значна вартість системи промислового спринклерного зрошення вимагає консультацій зі знавцями, що накопичили серйозний досвід експлуатації установок різної складності.
Для етапів вибору сплінкерної техніки характерний ряд моментів:
Вибір варіанта поливу. Різноманітні моделі спринклерів забезпечать потрібну інтенсивність суцільного поливу;
Точного визначення площі зрошення. Від цього параметра залежить складання схеми розміщення сплінкерів та визначення достатньої кількості.
Облік конфігурації ділянок поливу. У окремих випадках використовується установка секторних сплінкерів у певних точках ділянки.
Наявність джерел підведення води. Більшість спринклерних комплексів розраховуються на конкретний радіус розпилення. Ефективність їхньої роботи залежить від напору водяного стовпа. На нормальну роботу впливає пропускна здатність труб та використовувані насоси (станції).
Врахування особливостей зрошуваних культур. У цих випадках потрібен індивідуальний підбір з упором на практичні поради спеціалістів.
Зупинивши вибір на комплексному підході, власники та власники складних угідь досягнуть хороших результатів. Надійна водоподача з правильним розподілом, якісні робочі органи та використання автоматичного контролю – гарантія високого врожаю!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.