Проблеми з автополивом

Системи зрошення мають низку переваг. Позбавляють необхідності пам’ятати про регулярний полив саду або ландшафту, дозволяють рівномірно доставляти ідеальну кількість води відповідно до потреб газону, квітників, чагарників і дерев. Не доведеться турбуватися про те, що ви занадто зайняті, щоб не забути поливати газон, а системи зрошення зроблять догляд за озелененням вашого будинку більш зручним, ефективним та дієвим.
Коли ви стикаєтеся з проблемами системи поливу, необхідно якнайшвидше вирішити їх. Зволікання з усуненням дрібних несправностей може повністю зруйнувати зрошувальну систему та рослинність. Якщо не можете зробити це самостійно, варто звернутися за допомогою до фахівців із іригації, щоб зрошувальна система завжди працювала найкращим чином. Обслуговування автоматичної системи необхідне, для продовження служби
Поширені проблеми автоматичної системи мають дуже просте рішення, але складні можуть вимагати професійної допомоги. Важливо визначити їх якомога раніше. Найбільш поширені проблеми з автоматичним поливом:
Засмічені форсунки
Бруд та інші дрібні забруднення можуть потрапити в голівку зрошувача та згодом викликати величезні проблеми. Якщо розбризкувачі засмічуються, з розбризкувачів виходитиме недостатня кількість води, що може стати проблемою для газону, якщо з ними не розібратися якнайшвидше. На забиту установку постійно впливатиме підвищення тиску води, отже, вона буде схильна до подальших збоїв.
Іноді вдається впоратися із засміченнями самостійно. Просто пошукайте проблемну ділянку та визначте, який зрошувач забитий. Зніміть насадку та ретельно промийте. Те саме з фільтром. Видалення дрібних забруднень на виході води (зрошувачах) – найпростіший спосіб ремонту спринклерів, які не виходять із водою. Якщо це не вирішить проблему, зверніться до фахівців, оскільки в системі трубопроводів може бути закупорка, і для усунення цієї проблеми можуть знадобитися додаткові знання та спеціальні інструменти.
Заблоковані зрошувачі
Коли ми говоримо про засмічені зрошувачі, ми не маємо на увазі згадані засмічення. Йдеться швидше про неефективне використання просторів, через які щось загороджує поле зрошувача.
У великому саду або лужку зі складним поливом легко втратити з виду, де знаходяться всі дощовики. У міру того, як рослини у вашому саду ростуть і процвітають, вони можуть блокувати ваші дощовики, зменшуючи їх діапазон і ефективність роботи.
Переконайтеся, що сміттєві баки, рослини чи інші предмети не блокують потік води. Залишені без нагляду рослини часто виростають несподівано, і ви можете не усвідомлювати, що коли ваш домашній ландшафт починає заважати навіть поливу, варто вдатися до послуг садівника або самостійно пересадити проблемні рослини/пересувні блоки дощувачів.
Проблеми дизайну
З часом ландшафт саду змінюється, втручання людини або природне зростання рослин. Коли ландшафт зміниться, система зрошення повинна змінитись разом з ним. Можливо, потрібно відрегулювати висоту зрошувачів або їх розташування, щоб забезпечити правильну роботу. Хоча реорганізацію рухомих елементів можна виконати незалежно, те саме стосується і пересадки рослин, самостійне розширення іригаційної системи без належних знань та інструментів може дорого обійтися. Йдеться про потенційне затоплення саду або пошкодження існуючої зрошувальної системи.
Відсутні форсунки
Форсунки зливників з часом розхитуються і можуть випадково від’єднатися під час роботи. За відсутності форсунки з зрошувача почне виливатись велика кількість води, може стати серйозною проблемою для всієї зрошувальної системи. Якщо бачите пошкоджений компонент спринклера, відремонтуйте його, щоб запобігти затопленню галявини. Якщо пошкодження перевищує можливості, фахівці зможуть визначити, чи є у когось із ваших дощувачів відсутні форсунки, і відремонтувати або замінити, щоб ваша система зрошення працювала належним чином.
Відведення води на небажані поверхні
Коли вода з автоматичної системи починає стікати на доріжку або проїзди, це зазвичай означає, що грунт досяг точки насичення і більше не може вбирати воду.
Якщо регулярно стикаєтеся із затопленням доріжок, проїздів або парковок, вам слід настроїти систему зрошення на короткий період. Це гарантує, що сад та газон не буде перезволожений, і допоможе скоротити втрати води. Пам’ятайте, що надлишок води так само небезпечний, як її недолік. Заливні рослини схильні до кореневої гнилі та інших неприємних явищ, що знищують зелень. Визначення ухилу, типу ґрунту та калібрування системи зрошення може виявитися складним завданням для людини, яка не має належних знань та досвіду. Не чекайте на проблеми, зверніться за допомогою до професіонала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.