7 міфів про автополив

Системи автополиву з кожним роком стають все популярнішими. Незважаючи на те, що їх активно набувають, назвати такі системи поливу масовими ще не можна. З ними пов’язано безліч міфів, через які покупці відносяться до поливних автомобільних систем з недовірою. Ми спробуємо розвінчати найпопулярніші помилки, що стосуються цих надійних та економічних пристроїв.
1 міф. Дорожнеча
Ціна автоматичного поливу може змінюватись в залежності від конкретної моделі. Є дорогі конструкції, існують доступні варіанти. Система, що складається з кількох роторних розпилювачів, підходить для зрошення невеликої галявини і коштує недорого. Ціна залежить від розмірів зрошуваної площі, джерела водопостачання та кількості рослинності, що потребує поливу.
2 міф. Велика витрата води
Грамотно вмонтований автополив витрачає стільки рідини, скільки потрібно для повноцінного постачання рослин вологою. Буває, люди скаржаться, що витрата води після установки автополиву стала більшою. Якщо таке трапляється, значить, до цього рослини вологи отримували недостатньо. Правильно встановлена ​​конструкція може знижувати кількість витрачається за рахунок рівномірного зрошення або навпаки, спрямовувати струмінь води тільки туди, куди потрібно. Це допоможуть здійснити спеціальні клапани. Існують інші методи економії, наприклад, можна встановити датчики погоди.
3 міф. Необхідність в окремій свердловині
Окрема свердловина для автополиву не потрібна: підійде та, що використовується для водопостачання будівлі. Альтернатива — будь-який колодязь, річка, ставок чи озеро. Якщо води не вистачає, треба придбати додаткову накопичувальну ємність.
4 міф. Неможливість встановлення на вже обладнаній ділянці
Краще, якщо установка автоматичного поливу відбувається одночасно з будівельними роботами на ділянці і не викликає незручностей. Якщо такої можливості немає, і земля вже облагороджена, встановити автополив вдасться, але вартість обійдеться дорожче. Фахівці приберуть дерен, а вам доведеться пересадити деякі рослини. Пам’ятайте: після прокладання водопровідних труб ділянку доведеться знову впорядковувати більшою чи меншою мірою.
5 міф. Система автополиву не підходить для городу та квітника
Автоматичний полив підходить не лише для зрошення газонів. Поливати з його допомогою грядки та клумби теж можна. Таке рішення є актуальним для тих, хто проводить на ділянці мало часу і не може своєчасно поливати рослини. Без систематичного підживлення квіти в’януть, і навіть рясно зрошення після довгої посухи не рятує ситуацію. Вихід залишається один – перехід на автоматичний полив.
6 міф. Труднощі в управлінні
Для керування автополивом використовується контролер, що йде в комплекті. Важкість експлуатації залежить від складності самого автополиву та наявності зон, що потребують окремих програм зрошення. Людина, яка звикла керувати телефоном та іншою сучасною технікою, швидко розбереться з приладом. Після монтажу установник його запрограмує. Фахівець пояснить нюанси управління приладом та будь-якої миті проконсультує.
7 Міф. Простота проектування та монтажу
Встановлення системи автополиву можна зробити і самостійно. Однак це не означає, що пристрої працюватимуть справно та економічно. Фахівці часто змушені займатися переустановкою або розбудовою саморобного обладнання, і це займає багато часу. Вартість ремонту та переобладнання досить висока. Монтаж системи професіоналами «з нуля» коштує дешевше. Не забувайте, що для грамотного введення пристрою в роботу необхідно проводити спеціальні розрахунки. Досвід та професійні вміння відіграють важливу роль.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.