Головний критерій купити ємність для автополиву – це позначте для чого варто вкластися, щоб придбати виріб на 1-5 сезонів. Якщо вибір упав на товар високого рівня складності та якості не варто економити. Віддають перевагу приватникам заміських будинків, садівники придбати установки з електричним управлінням. Найчастіше – це чудова конструкція, яка регулює долив, оснащена поплавком контролю аварійного переливу, іншими контрольними функціями.
Яку вибрати ємність для автополиву?
Для технічних та економічних рішень жителі перебираються ближче до природи. Їм до вподоби і краще, коли вони у статусі відпочиваючих: садівники, городники, натуралісти. Особливо коли воліють насолоджуватися природою цілий рік. Дачники, квітникарі любителі вибирають конструкції – з розряду престижних, міцних, надійних, супер класу. Виробники у цьому плані також не відстають. Виробники готові запропонувати – ємність для автоматичної системи поливу із системами зрошення підігрітою або теплою водою. Об’єм тари із пластику для бака накопичувача варіюється в діапазоні 500-2000 л. Літражу виробу вистачає на полив, всі технічні цілі по саду, городу, будинку.
Виріб вибирають із міцного, надійного пластику – із системою, яка має автоматичний полив, поповнення від ХВС, колодязя, свердловини. Бочка зазвичай квадратного профілю з ребрами жорсткості не вимагала постійного до неї догляду, стояла взимку та влітку. Така конструкція підходить, щоб обсяг запасу води бака вистачило заповнити лінії зрошення фруктових насаджень, ягідних чагарників, килима дерну, клумб з квітами. Щоб тари була здатна робити якісно зберігання води та полив на все те, що цвіте, росте дарує аромати, пахне в заміській оазі.
Де розмістити ємність для автополиву?
На великі ділянки, де площа території доходить до 50 соток, більше, малі дачні та садівничі землевідведення годяться будь-якого типу споруди. Корпус із пластику, який оснащений обладнанням для поливу не потребує особливого догляду. Немає потреби щороку, після виснаження АКЗ, знову захищати внутрішні стінки та зовні антикорозійними складами. Стінки гнучкого пластику виконані міцними, їх структура з ребрами жорсткості тримає спеку та холод. На морозі резервуар запасу води не пошкодить поверхневий і товстий лід.
Тим не менш, конструкції розміщують у відкритих ангарах, підсобних приміщеннях, віддають перевагу вибору ємності для автополиву в більш сприятливих умовах. Розміщують резервуар на підставках, у просторому місці. Стінки та обладнання, включаючи КВП, насоси, рівнеміри, захищені про вологи та морозу. Ніщо не стикається з підлогою, брудом. Всі елементи помітні, відкриті для доступу, зручності обслуговування.
Найбільше підходить приміщення, де середньодобова температура зовнішнього повітря не нижче мінус 100С, або +450С. Під цю будову виконують проектування автополиву, з вузлами та обладнанням. Споруди в зимовий період зберігають навіть на відкритому повітрі воду і рідину, що легко замерзає, при негативній температурі. Приміщення ж сприяють зберегти стінки від ультрафіолету сонячних променів, не допустити зламу деталей, вузлів на морозі.
Виробники вказують умови експлуатації споруд. Вносять відомості про допустимі високі, низькі температури, за яких сприятливий монтаж автополиву, можлива експлуатація. Для всіх сховищ запасу води, заповнення від ХВС на полив важливі умови експлуатації. У технічному паспорті крім особливих умов утримання ємності відзначають відомості від виробника за приміщеннями. Сертифікати, паспорти на вироби видають разом із виробом для придбання.