Послуги

Компанія ТОВ “УкрГідроБудМонтаж” пропонує, зі складу в Києві, повний спектр обладнання: від систем крапельного зрошення до обладнання для поливу гольф-полів. Ми готові надати Вам підтримку на всіх стадіях роботи з нашим обладнанням:

  • розробка проекту:
  • шеф-монтаж;
  • гарантійне обслуговування.

 

Надаємо послуги у сферах:

Будівництва та проєктування інженерних мереж водопостачання, комунікацій зливової і побутової каналізації, технічних систем автоматичного поливу, помпових станцій.

Підбір  і монтаж обладнання для систем поливу та водопостачання від лідерів галузі. Із забезпеченням гарантійної системи для комплектувальних і систем від виробника.

Гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування систем поливу, каналізації та водопостачання, проведення профілактичних оглядів та своєчасна заміна елементів систем.

 

Проєктування систем

Планування і складання кошторисів

Будівництво та проєктування інженерних мереж водопостачання, комунікацій зливової і побутової каналізації, технічних систем автоматичного поливу, помпових станцій.

Підбір обладнання

Продаж і доставка

Комплекс послуг по підбору і монтажу обладнання для систем поливу та водопостачання від лідерів галузі. Гарантійна система для компонентів і систем від виробника.

Технічне обслуговування

Виклик фахівця

Гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування систем поливу, каналізації та водопостачання, проведення профілактичних оглядів та своєчасна заміна елементів систем.