Електромагнітний клапан в автоматичному поливі

Автополив на ділянці дозволяє економічно, грамотно та в короткі терміни виконувати зволоження ґрунту територій будь-яких розмірів, аж до кількох гектарів. При цьому може використовуватися як сильний, так і слабкий тиск у системі, що особливо важливо в місцях з проблемним водопостачанням. Контрольована подача та зупинка потоку в установках автоматизованого поливу забезпечується наявністю спеціальних електромагнітних клапанів. Це досить недорогий, простий в установці та управлінні пристрій для ефективного зонованого зволоження територій.
Наявність електромагнітного клапана в системі автоматичного поливу:
Мінімізує зусилля та необхідність участі людини у процесі зрошення територій.
Забезпечує достатній полив усіх зон ділянки навіть за невеликого тиску води.
Дозволяє економічно витрачати водний ресурс.
Принцип роботи
Електромагнітний клапан в автоматичній системі поливу можна порівняти з краном, що відкриває та припиняє подачу води. У дію пристрій наводиться електричною напругою, що надходить з пульта керування. Це відмінне рішення у випадках, коли відсутня необхідний тиск води для одночасного поливу всієї площі або ділянки зрошуються в різних режимах.
Клапан регулювання подачі припинення потоку встановлюється в місцях з’єднання труб, що відгалужуються, для поливу окремих зон з основною трубою водопроводу. На контролері визначається режим роботи системи.
У момент, коли на певну ділянку має початися подача води, з пульта управління на соленоїд клапана надходить напруга 24В. Під електричною дією поршень соленоїда втягується, стабільний вакуумний стан порушується, і діафрагма клапана починає пропускати воду. При припиненні подачі електричного імпульсу запускається зворотний процес, і діафрагма повертається в початкове положення.
Пристрій та особливості дії електромагнітного клапана
Такий регулятор подачі води може працювати від мережі, так і від батарейок. В обох випадках не становить небезпеки для людини, яка працює у вологому середовищі. Залежно від розміру пропускна здатність становить 100-150 л/хв. Цього цілком достатньо для зручного поливу як малих, так і великих площ. В окремих випадках виконання можливе регулювання швидкості подачі води, що забезпечує більш гнучке налаштування роботи всієї системи поливу.
Склад клапана:
Корпус пристрою. Захищає внутрішній вміст зовнішніх впливів. Виконується із зносостійких матеріалів, призначених для експлуатації у вологому середовищі.
Діафрагма. Головний елемент, що діє, який перекриває канал, зупиняючи подачу води.
Соленоїд. Цей елемент під впливом напруги надає руху діафрагми. Може керуватися і механічним способом шляхом повороту на чверть обороту. Таких дій вдаються при консервації системи на зиму.
Редуктор зниження тиску.
Фільтр для води.
Перші три складові використовуються у всіх подібних клапанах. Останні — тільки в краплинних системах автоматичного поливу, де робочий тиск не повинен перевищувати 2 атмосфери.
Використання електромагнітного клапана — ефективний спосіб підтримки необхідного рівня вологості у ґрунті різних зон невеликих та великих територій. Це логічне доповнення системи автоматичного поливу, встановлення якого суттєво покращує її функціонал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Разработка сайта Atlaskit


  • Українська
  • Русский

ООО «УКРГИДРОБУДМОНТАЖ» - полный комплекс услуг по устройству и эксплуатации: систем автоматического полива территорий, сетей водоснабжения, насосных станций, ливневой и бытовой канализации.